Závody 2017

 

Děkujeme za podporu MĚSTU ČESKÁ LÍPA

 

2.9.2017 - Národní pohár ČJF dětí a mládeže 2017 - skoky

 

Drábková Julie - Fráze

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 100 cm bez žolíka - 3. místo

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 110 cm bez žolíka - 4. místo

 

Svejkovská Andrea - Rokytka

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 100 cm bez žolíka - 2. místo

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 110 cm bez žolíka - 1. místo

 

Simona Kotková - Elgaia

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 100 cm bez žolíka - 15. místo

 

 

12.8.2017 - Skoky Židovice

Drábková Julie - Fráze

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 85 cm  - 14.místo

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 95 cm - 30. místo (55)

 

Svejkovská Andrea - Rokytka

Z - 10. místo
ZL na styl - 1. místo

 

 

23.7.2017 Hobby festival Mělník

Parkur 60 cm

Karla Pražská - Elgaia

Anna Miškejová - Fráze

 

Parkur 70 cm

Karla Pražská - Elgaia

Nella Beran - Fráze

 

15.7.2017 - Poděbrady Přední Lhota

 

Z

Andrea Svejkovská - Rokytka - 14.místo

 

ZL

Andrea Svejkovská - Rokytka - 9.místo

 

 

25.6.2017 Skoky Ústí nad Labem

 

Drábková Julie - Fráze

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 90 cm - 17. místo

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 100 cm - 8. místo

 

10.6.2017 Skoky Vrchovany

 

Karolína Marková - Elgaia - 20.místo

Skoková soutěž do 85 cm

 

Simona Kotková - Fráze - 22.místo

Skoková soutěž do 85 cm

 

Simona Kotková - Elgaia - 20. místo

Skoková soutěž do 95 cm

 

Julie Drábková - Fráze - 31. místo

Skoková soutěž do  95 cm

 

 

8.6.2017 Suchá u Litomyšle

 

Z

Andrea Svejkovská - Rokytka - 4.místo

 

ZL

Andrea Svejkovská - Rokytka - 46.místo

 

 

3.6.2017 Oblastní mistrovství severočeské oblasti Židovice

 

Soutěž ZM

Karolína Marková - Fráze - 22.místo

 

Soutěž Z

Zuzana Šenfeldová - Fráze - 34. místo (56)

 

4.6.2017 Oblastní mistrovství severočeské oblasti Židovice

Křížkový parkur

Anna Miškejová - Alli

Nella Beran - Tequila

 

Soutěž do 60 cm

Šárka Marková - Fráze

Marková Karolína - Alli

Zuzana Šenfeldová - Tequila

Veronika Kuhnelová - Elgaia

 

Soutěž do 70 cm

Marková Karolína - Alli

Zuzana Šenfeldová - Tequila

Veronika Kuhnelová - Elgaia

 

Parkur ZZ

Julie Drábková - Fráze - 21. místo

 

6.5.2017 - Lanškroun

 

Z

Andrea Svejkovská - Rokytka - 11.místo

 

 

2.4.2017 Skoky Děčín

 

Pony handicap ZP

Zuzana Šendfeldová - Tequila - 2. místo

Karolína Marková - Alli - 4. místo

 

ZZ

Karolína Marková - Fráze - 3. místo

Julie Drábková - Annie

 

Stupňovaná obtížnost do 100 cm

Zuzana Šenfeldová - Fráze - 8. místo